Minister Matoz na Obrežju: Varnost občank in občanov bo zagotovljena

Minister za notranje zadeve in javno upravo Franci Matoz je z županom Občine Brežice Ivanom Molanom obiskal Policijsko postajo za izravnalne ukrepe Novo mesto in registracijski center za obravnavo tujcev, ki so nezakonito prestopili državno mejo, na nekdanjem mejnem prehodu na Obrežju.


Preberite celotno objavo na:
https://www.gov.si/novice/2026-06-23-minister-matoz-na-obrezju-varnost-obcank-in-obcanov-bo-zagotovljena/




Se strinjate? Se ne strinjate? Bi radi kaj dodali?

Želite o zgoraj napisanem obvestiti svoje prijatelje ali znance? Uporabite gumbe za širjenje vsebin po socialnih omrežjih (gumbi so na levi strani nad in pod menijem)!

Vsako vaše mnenje je dobrodošlo - napišite ga!

Zadnje objave


Minister Cigler Kralj na zasedanju sveta razpravljal o prihodnji kmetijski in ribiški politiki
23.6.2026, Na zasedanju, ki sta se ga udeležila minister Janez Cigler Kralj in DS Mojca Erjavec, so ministri nadaljevali razpravo o predlogih za prihodnjo skupno kmetijsko politiko (SKP) ter o razmerah na...

Roman Kramer prevzel vodenje Direkcije Republike Slovenije za vode
23.6.2026, Roman Kramer je danes, 23. junija 2026, prevzel vodenje Direkcije Republike Slovenije za vode. Vlada Republike Slovenije ga je na današnji seji imenovala za vršilca dolžnosti direktorja.

Minister Matoz s hrvaškim kolegom dr. Božinovićem o migracijah in še boljši varnosti
23.6.2026, Minister za notranje zadeve in javno upravo Franci Matoz se je srečal s hrvaškim ministrom za notranje zadeve dr. Davorjem Božinovićem. Na srečanju v Mariji Gorici na Hrvaškem sta govorila o...

Vlada ustanovila samostojni javni zavod Muzej slovenske osamosvojitve
23.6.2026, Vlada je na redni seji sprejela sklepa o ustanovitvi dveh javnih zavodov, Muzeja slovenske osamosvojitve in Muzeja novejše zgodovine Slovenije.

Z razpisom za koncesije krepimo samozadostnost Slovenije pri ravnanju z ne reciklabilnimi odpadki
23.6.2026, Ministrstvo za okolje in prostor izvaja postopek izbire koncesionarjev za izvajanje gospodarske javne službe sežiganja komunalnih odpadkov. Cilj je postopno zmanjšati odvisnost Slovenije od izvoza...


<